ELJ-QF33NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF33NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33NH 170MA 1.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 53,472
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF33NJF Panasonic
    ELJ-QF33NJF Panasonic
    ELJ-QF33NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF33NJF is described as FIXED IND 33NH 170MA 1.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK