ELJ-QF30NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF30NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 30NH 190MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 54,056
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF30NJF Panasonic
    ELJ-QF30NJF Panasonic
    ELJ-QF30NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF30NJF is described as FIXED IND 30NH 190MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM