ELJ-QF22NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF22NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 44,681
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF22NJF Panasonic
    ELJ-QF22NJF Panasonic
    ELJ-QF22NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF22NJF is described as FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM