ELJ-QF20NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF20NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 20NH 220MA 750 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 58,832
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF20NJF Panasonic
    ELJ-QF20NJF Panasonic
    ELJ-QF20NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF20NJF is described as FIXED IND 20NH 220MA 750 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM