ELJ-QF16NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF16NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 16NH 240MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 59,886
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF16NJF Panasonic
    ELJ-QF16NJF Panasonic
    ELJ-QF16NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF16NJF is described as FIXED IND 16NH 240MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS