ELJ-QF15NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF15NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15NH 240MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 147,712
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF15NJF Panasonic
    ELJ-QF15NJF Panasonic
    ELJ-QF15NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF15NJF is described as FIXED IND 15NH 240MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"