ELJ-QF13NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF13NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 13NH 280MA 530 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 61,538
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF13NJF Panasonic
    ELJ-QF13NJF Panasonic
    ELJ-QF13NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF13NJF is described as FIXED IND 13NH 280MA 530 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT