ELJ-QF13NGF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF13NGF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 13NH 280MA 530 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 43,768
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF13NGF Panasonic
    ELJ-QF13NGF Panasonic
    ELJ-QF13NGF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF13NGF is described as FIXED IND 13NH 280MA 530 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE