ELJ-QF12NGF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF12NGF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 320MA 450 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 41,037
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF12NGF Panasonic
    ELJ-QF12NGF Panasonic
    ELJ-QF12NGF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF12NGF is described as FIXED IND 12NH 320MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM