ELJ-QF10NGF Panasonic
  • Part Number: ELJ-QF10NGF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10NH 320MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 78,178
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QF10NGF Panasonic
    ELJ-QF10NGF Panasonic
    ELJ-QF10NGF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QF10NGF is described as FIXED IND 10NH 320MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.