ELJ-QE56NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-QE56NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56NH 180MA 1.51 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,698
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QE56NJFA Panasonic
    ELJ-QE56NJFA Panasonic
    ELJ-QE56NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QE56NJFA is described as FIXED IND 56NH 180MA 1.51 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.