ELJ-QE47NGFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-QE47NGFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47NH 190MA 1.23 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,180
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QE47NGFA Panasonic
    ELJ-QE47NGFA Panasonic
    ELJ-QE47NGFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QE47NGFA is described as FIXED IND 47NH 190MA 1.23 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL