ELJ-QE12NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-QE12NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 400MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 20,255
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QE12NJFA Panasonic
    ELJ-QE12NJFA Panasonic
    ELJ-QE12NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QE12NJFA is described as FIXED IND 12NH 400MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V