ELJ-QE12NGFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-QE12NGFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 400MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,321
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QE12NGFA Panasonic
    ELJ-QE12NGFA Panasonic
    ELJ-QE12NGFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QE12NGFA is described as FIXED IND 12NH 400MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA