ELJ-QE10NJFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-QE10NJFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10NH 450MA 210 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,813
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-QE10NJFA Panasonic
    ELJ-QE10NJFA Panasonic
    ELJ-QE10NJFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-QE10NJFA is described as FIXED IND 10NH 450MA 210 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.