ELJ-PF10NJF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PF10NJF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10NH 750MA 260 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,207
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PF10NJF Panasonic
    ELJ-PF10NJF Panasonic
    ELJ-PF10NJF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PF10NJF is described as FIXED IND 10NH 750MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED