ELJ-PE22NKFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-PE22NKFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22NH 700MA 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 35,539
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PE22NKFA Panasonic
    ELJ-PE22NKFA Panasonic
    ELJ-PE22NKFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PE22NKFA is described as FIXED IND 22NH 700MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM