ELJ-PE15NKFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-PE15NKFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15NH 900MA 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,745
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PE15NKFA Panasonic
    ELJ-PE15NKFA Panasonic
    ELJ-PE15NKFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PE15NKFA is described as FIXED IND 15NH 900MA 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.