ELJ-PE15NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PE15NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15NH 900MA 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,929
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PE15NKF Panasonic
    ELJ-PE15NKF Panasonic
    ELJ-PE15NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PE15NKF is described as FIXED IND 15NH 900MA 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE