ELJ-PE12NKFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-PE12NKFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 1.3A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,714
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PE12NKFA Panasonic
    ELJ-PE12NKFA Panasonic
    ELJ-PE12NKFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PE12NKFA is described as FIXED IND 12NH 1.3A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM