ELJ-PE12NKF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PE12NKF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12NH 1.3A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PE12NKF Panasonic
    ELJ-PE12NKF Panasonic
    ELJ-PE12NKF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PE12NKF is described as FIXED IND 12NH 1.3A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.