ELJ-PE10NKFA Panasonic
  • Part Number: ELJ-PE10NKFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10NH 1.4A 65 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 36,514
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PE10NKFA Panasonic
    ELJ-PE10NKFA Panasonic
    ELJ-PE10NKFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PE10NKFA is described as FIXED IND 10NH 1.4A 65 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK