ELJ-PC3R3MF3 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC3R3MF3
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 650MA 220 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,302
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC3R3MF3 Panasonic
    ELJ-PC3R3MF3 Panasonic
    ELJ-PC3R3MF3 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC3R3MF3 is described as FIXED IND 3.3UH 650MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH