ELJ-PC330KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC330KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 120MA 6.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,367
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC330KF Panasonic
    ELJ-PC330KF Panasonic
    ELJ-PC330KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC330KF is described as FIXED IND 33UH 120MA 6.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC