ELJ-PC2R2MF3 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC2R2MF3
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 700MA 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,515
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC2R2MF3 Panasonic
    ELJ-PC2R2MF3 Panasonic
    ELJ-PC2R2MF3 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC2R2MF3 is described as FIXED IND 2.2UH 700MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM