ELJ-PC2R2MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC2R2MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 390MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,939
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC2R2MF Panasonic
    ELJ-PC2R2MF Panasonic
    ELJ-PC2R2MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC2R2MF is described as FIXED IND 2.2UH 390MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM