ELJ-PC1R0MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC1R0MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 475MA 450 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,649
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC1R0MF Panasonic
    ELJ-PC1R0MF Panasonic
    ELJ-PC1R0MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC1R0MF is described as FIXED IND 1UH 475MA 450 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.