ELJ-PC150KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC150KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 175MA 3.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,872
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC150KF Panasonic
    ELJ-PC150KF Panasonic
    ELJ-PC150KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC150KF is described as FIXED IND 15UH 175MA 3.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE