ELJ-PC120KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC120KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 195MA 2.7 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,945
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC120KF Panasonic
    ELJ-PC120KF Panasonic
    ELJ-PC120KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC120KF is described as FIXED IND 12UH 195MA 2.7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH