ELJ-PC100MF3 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC100MF3
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 400MA 580 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,467
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC100MF3 Panasonic
    ELJ-PC100MF3 Panasonic
    ELJ-PC100MF3 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC100MF3 is described as FIXED IND 10UH 400MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.