ELJ-PC100KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PC100KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 210MA 2.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,016
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PC100KF Panasonic
    ELJ-PC100KF Panasonic
    ELJ-PC100KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PC100KF is described as FIXED IND 10UH 210MA 2.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM