ELJ-PB680KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB680KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 68UH 170MA 2.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,796
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB680KF Panasonic
    ELJ-PB680KF Panasonic
    ELJ-PB680KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB680KF is described as FIXED IND 68UH 170MA 2.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V