ELJ-PB560KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB560KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 56UH 190MA 2.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,304
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB560KF Panasonic
    ELJ-PB560KF Panasonic
    ELJ-PB560KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB560KF is described as FIXED IND 56UH 190MA 2.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM