ELJ-PB470KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB470KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 210MA 1.9 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,410
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB470KF Panasonic
    ELJ-PB470KF Panasonic
    ELJ-PB470KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB470KF is described as FIXED IND 47UH 210MA 1.9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH