ELJ-PB390KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB390KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 39UH 230MA 1.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,321
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB390KF Panasonic
    ELJ-PB390KF Panasonic
    ELJ-PB390KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB390KF is described as FIXED IND 39UH 230MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.