ELJ-PB220KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB220KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 300MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,562
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB220KF Panasonic
    ELJ-PB220KF Panasonic
    ELJ-PB220KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB220KF is described as FIXED IND 22UH 300MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT