ELJ-PB150KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB150KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 15UH 320MA 800 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,442
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB150KF Panasonic
    ELJ-PB150KF Panasonic
    ELJ-PB150KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB150KF is described as FIXED IND 15UH 320MA 800 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.