ELJ-PB120KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB120KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 12UH 340MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,764
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB120KF Panasonic
    ELJ-PB120KF Panasonic
    ELJ-PB120KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB120KF is described as FIXED IND 12UH 340MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE