ELJ-PB101KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB101KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 100UH 150MA 4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,473
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB101KF Panasonic
    ELJ-PB101KF Panasonic
    ELJ-PB101KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB101KF is described as FIXED IND 100UH 150MA 4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM