ELJ-PB100KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PB100KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 360MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,164
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PB100KF Panasonic
    ELJ-PB100KF Panasonic
    ELJ-PB100KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PB100KF is described as FIXED IND 10UH 360MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS