ELJ-PA6R8MF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA6R8MF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 620MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA6R8MF2 Panasonic
    ELJ-PA6R8MF2 Panasonic
    ELJ-PA6R8MF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA6R8MF2 is described as FIXED IND 6.8UH 620MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA