ELJ-PA6R8MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA6R8MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 6.8UH 300MA 420 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,548
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA6R8MF Panasonic
    ELJ-PA6R8MF Panasonic
    ELJ-PA6R8MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA6R8MF is described as FIXED IND 6.8UH 300MA 420 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.