ELJ-PA4R7MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA4R7MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 350MA 340 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,737
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA4R7MF Panasonic
    ELJ-PA4R7MF Panasonic
    ELJ-PA4R7MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA4R7MF is described as FIXED IND 4.7UH 350MA 340 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.