ELJ-PA470KF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA470KF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 260MA 1.75 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,740
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA470KF2 Panasonic
    ELJ-PA470KF2 Panasonic
    ELJ-PA470KF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA470KF2 is described as FIXED IND 47UH 260MA 1.75 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE