ELJ-PA470KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA470KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 135MA 2.25 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,732
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA470KF Panasonic
    ELJ-PA470KF Panasonic
    ELJ-PA470KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA470KF is described as FIXED IND 47UH 135MA 2.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT