ELJ-PA3R3MF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA3R3MF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 750MA 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,480
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA3R3MF2 Panasonic
    ELJ-PA3R3MF2 Panasonic
    ELJ-PA3R3MF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA3R3MF2 is described as FIXED IND 3.3UH 750MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT