ELJ-PA330KF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA330KF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 330MA 1.05 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,214
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA330KF2 Panasonic
    ELJ-PA330KF2 Panasonic
    ELJ-PA330KF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA330KF2 is described as FIXED IND 33UH 330MA 1.05 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH