ELJ-PA2R2MF2 Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA2R2MF2
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 800MA 170 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,950
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA2R2MF2 Panasonic
    ELJ-PA2R2MF2 Panasonic
    ELJ-PA2R2MF2 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA2R2MF2 is described as FIXED IND 2.2UH 800MA 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE