ELJ-PA2R2MF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA2R2MF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.2UH 500MA 230 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,886
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA2R2MF Panasonic
    ELJ-PA2R2MF Panasonic
    ELJ-PA2R2MF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA2R2MF is described as FIXED IND 2.2UH 500MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM