ELJ-PA270KF Panasonic
  • Part Number: ELJ-PA270KF
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 27UH 165MA 1.45 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,540
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ELJ-PA270KF Panasonic
    ELJ-PA270KF Panasonic
    ELJ-PA270KF is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ELJ-PA270KF is described as FIXED IND 27UH 165MA 1.45 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"